Weltron FIB-WM012 network equipment chassis Black
Weltron FIB-WM012. Width: 10" (254 mm), Depth: 3.5" (88.9 mm), Height: 12" (304.8 mm)
Manufacturer: Weltron
SKU: 3517216
Manufacturer part number: FIB-WM012
Products specifications
Attribute name Attribute value
Width 10"
Depth 3.5"
Height 12"