QNAP SP-2BAY-ADAPTOR-90W power adapter/inverter Universal Black
QNAP SP-2BAY-ADAPTOR-90W. Purpose: Storage server, Power supply type: Universal, Output power: 90 W. Product color: Black. Width: 5.51" (140 mm), Depth: 7.13" (181 mm), Height: 1.57" (40 mm)
Manufacturer: QNAP
SKU: 5579909
Manufacturer part number: SP-2BAY-ADAPTOR-90W
GTIN: 4712511123722
Applied Models: TS-259 Pro+, TS-269 Pro
Products specifications
Attribute name Attribute value
Width 5.51"
Depth 7.13"
Height 1.57"
Weight 12.3 oz
Supplementary power connectors 1
Harmonized System (HS) code 85044090
Technical details
Product color Black
Features
Purpose Storage server
Power supply type Universal
Power current type AC-to-DC
Output power 90 W