QNAP PWR-ADAPTER-65W-A02 power adapter/inverter Universal Black
QNAP PWR-ADAPTER-65W-A02. Purpose: Storage server, Power supply type: Universal, Output power: 65 W. Product color: Black. Width: 5.51" (140 mm), Depth: 7.13" (181 mm), Height: 1.57" (40 mm)
Manufacturer: QNAP
SKU: 4506773
Manufacturer part number: PWR-ADAPTER-65W-A02
GTIN: 4712511129465
65W external power adapter
65W external power adapter
Products specifications
Attribute name Attribute value
Width 5.51"
Depth 7.13"
Height 1.57"
Weight 12 oz
Harmonized System (HS) code 85044095
Technical details
Product color Black
Features
Purpose Storage server
Power supply type Universal
Output power 65 W