Lind Electronics DE20-19-1879 power adapter/inverter Black
Lind Electronics DE20-19-1879. Output voltage: 20 V, Output current: 4.5 A, Compatibility: Dell Hewlett-Packard Deskjet 460 printer, Inspiron 13, 14, 15, 1405, 1420, 1501, 1505, 1520, 1521,.... Product color: Black. Package dimensions (W x D x H): 8.5 x 2.4 x 1.25"