Lind Electronics DE20-16-1707 power adapter/inverter Black
Lind Electronics DE20-16-1707. Output voltage: 20 V, Output current: 4.5 A, Compatibility: Canon i70, i80, i90 PIXMA, Inspiron 13, 14, 15, 1318, 1405, 1420, 1440, 1501, 1520, 1521, 1525,.... Product color: Black. Package dimensions (W x D x H): 8 x 2.4 x 1.25"