Lenovo 40AK0065WW mobile device charger Laptop Black DC Auto
Manufacturer: Lenovo
SKU: 5150660
Manufacturer part number: 40AK0065WW
GTIN: 0192076259489
Power up your notebook when and where you need it. Equipped with a USB-C plug, this versatile adapter provides 12V DC power for vehicle use and 15V DC power when you’re in the air.
Products specifications
Attribute name Attribute value
Weight 4.94 oz
Charging connector Yes
Harmonized System (HS) code 85044095
Technical details
Product color Black
Power
Power source type DC
Power supply 65 W