Centon LTSC15-WIS laptop case 15.6" Sleeve case Black
Centon LTSC15-WIS. Case type: Sleeve case, Maximum screen size: 15.6". Weight: 7.97 oz (226 g)
Manufacturer: Centon
SKU: 3783445
Manufacturer part number: LTSC15-WIS
Products specifications
Attribute name Attribute value
Width 15"
Depth 1"
Height 10"
Weight 7.97 oz
Ergonomics
Maximum screen size 15.6"
Products specifications
Attribute name Attribute value
Width 15"
Depth 1"
Height 10"
Weight 7.97 oz
Ergonomics
Maximum screen size 15.6"