Centon LTSC13-PENN laptop case 13.3" Sleeve case Black
Centon LTSC13-PENN. Case type: Sleeve case, Maximum screen size: 13.3". Weight: 8 oz (226.8 g). Surface coloration: Image
Manufacturer: Centon
SKU: 3783413
Manufacturer part number: LTSC13-PENN
Products specifications
Attribute name Attribute value
Width 13"
Depth 1"
Height 10"
Weight 8 oz
Product main color Black
Shoulder Strap No
Ergonomics
Maximum screen size 13.3"