Bytecc SATA-FDD-20 internal power cable 19.7" (0.5 m)
Bytecc SATA-FDD-20. Cable length: 19.7" (0.5 m), Connector 1: SATA 15-pin, Connector 1 gender: Female
Manufacturer: Bytecc
SKU: 2705378
Manufacturer part number: SATA-FDD-20
- 15 pin SATA Power female to 4 pin FDD female Cable
- 20" in between Plugs
- 20" in between Plugs
Products specifications
Attribute name Attribute value
Cable Length 19.7"