Bytecc ADAPTOR200-BK mounting kit White
Bytecc ADAPTOR200-BK. Product color: White
Manufacturer: Bytecc
SKU: 2219060
Manufacturer part number: ADAPTOR200-BK
- Color: Black or Silver
- Support Size of VESA: 75mm, 100mm, 200mm
- 2.5mm thicknees cold steel
- Product Dimensions: W8.5" x H8.5" x D0.5"
- Product Weight: 0.3 lbs
- All mounting hardware included
- Manual
- Color: Black or Silver
- 2.5mm thicknees cold steel
- Product Weight: 0.3 lbs
- Manual
Products specifications
Attribute name Attribute value
Weight 4.76 oz
Technical details
Product color White
Weight & dimensions
Dimensions (WxDxH) 0.85 x 0.85 x 0.0500"