BTI GX20L23044 power adapter/inverter Indoor 45 W Black
BTI GX20L23044. Purpose: Laptop, Power supply type: Indoor, Input voltage: 100 - 240 V. Product color: Black. Quantity per pack: 1 pc(s)
Manufacturer: BTI
SKU: 5321567
Manufacturer part number: GX20L23044-BTI
GTIN: 0886734869294
Products specifications
Attribute name Attribute value
Input Frequency 50/60 Hz
Technical details
Product color Black
Power
Input voltage 100 - 240 V
Features
Brand compatibility Lenovo
Power supply type Indoor
Output voltage 20 V
Output power 45 W
Output current 2.25 A
Purpose Laptop
Packaging content
Quantity per pack 1 pc(s)
Products specifications
Attribute name Attribute value
Input Frequency 50/60 Hz
Technical details
Product color Black
Power
Input voltage 100 - 240 V
Features
Brand compatibility Lenovo
Power supply type Indoor
Output voltage 20 V
Output power 45 W
Output current 2.25 A