BTI AC-U90W-DL power adapter/inverter 90 W Black
BTI AC-U90W-DL. Output power: 90 W, Output voltage: 19 V, Output current: 4.7 A. Product color: Black
Manufacturer: BTI
SKU: 2456668
Manufacturer part number: AC-U90W-DL
GTIN: 0745473119735
Products specifications
Attribute name Attribute value
Technical details
Product color Black
Features
Output current 4.7 A
Output voltage 19 V
Output power 90 W