BTI AC-19120135 power adapter/inverter Indoor 120 W Black
BTI AC-19120135. Purpose: Laptop, Power supply type: Indoor, Input voltage: 19 V. Product color: Black
Manufacturer: BTI
SKU: 5096443
Manufacturer part number: AC-19120135
GTIN: 5056006148159
Product color Black
Power
Input voltage 19 V
Features
Input current 6.32 A
Brand compatibility HP
Power supply type Indoor
Power current type AC-to-DC
Output power 120 W
Purpose Laptop
Product color Black
Power
Input voltage 19 V
Features
Input current 6.32 A
Brand compatibility HP
Power supply type Indoor
Power current type AC-to-DC
Output power 120 W