BTI AC-19120129 power adapter/inverter Indoor 120 W Black
Manufacturer: BTI
SKU: 3006100
Manufacturer part number: AC-19120129
GTIN: 0745473124821
- Volts: 19V
- Watts: 120W
- Amps: 6.32A
- Volts: 19V
- Watts: 120W
- Amps: 6.32A
Products specifications
Attribute name Attribute value
Input Frequency 50/60 Hz
Technical details
Product color Black
Power
Input voltage 100-240 V
Features
Power supply type Indoor
Output voltage 19 V
Purpose Laptop
Output power 120 W
Output current 6.32 A