BTI AC-19120105 power adapter/inverter Indoor 120 W Black
BTI AC-19120105. Purpose: Laptop, Power supply type: Indoor, Output power: 120 W. Product color: Black
Manufacturer: BTI
SKU: 3006098
Manufacturer part number: AC-19120105
- Volts: 19V
- Watts: 120W
- Amps: 6.3A
- Volts: 19V
- Watts: 120W
- Amps: 6.3A
Features
Output current 6.3 A
Power supply type Indoor
Output voltage 19 V
Output power 120 W