BTI AC-19120103 Laptop AC Adapter power adapter/inverter Black
BTI AC-19120103 Laptop AC Adapter. Output voltage: 19 V, Output current: 6.3 A. Capacity: 120 W. Product color: Black
Manufacturer: BTI
SKU: 1939122
Manufacturer part number: AC-19120103
GTIN: 7454731145562
-High quality replacement AC Adapter.
-Guaranteed 100% OEM compatible with your Laptop.
-1 Year manufacture warranty.
-1 Year manufacture warranty.
Products specifications
Attribute name Attribute value
Capacity 120 W
Technical details
Product color Black
Features
Output current 6.3 A
Output voltage 19 V