BTI 4X20M26282- power adapter/inverter Indoor 65 W Black
BTI 4X20M26282-. Purpose: Notebook, Power supply type: Indoor, Output power: 65 W. Product color: Black. Quantity per pack: 1 pc(s)
Manufacturer: BTI
SKU: 6697823
Manufacturer part number: 4X20M26282-BTI
Products specifications
Attribute name Attribute value
Technical details
Product color Black
Features
Output current 3.25 A
Power supply type Indoor
Output voltage 20 V
Purpose Notebook
Output power 65 W
Packaging content
Quantity per pack 1 pc(s)
Products specifications
Attribute name Attribute value
Technical details
Product color Black
Features
Output current 3.25 A
Power supply type Indoor
Output voltage 20 V
Purpose Notebook
Output power 65 W