BTI 4X20M26268 power adapter/inverter Indoor 65 W Black
BTI 4X20M26268. Purpose: Notebook, Power supply type: Indoor, Input voltage: 100 - 240 V. Product color: Black. Quantity per pack: 1 pc(s)
Manufacturer: BTI
SKU: 5631524
Manufacturer part number: 4X20M26268-BTI
GTIN: 0886734874809
Products specifications
Attribute name Attribute value
Input Frequency 50/60 Hz
Technical details
Product color Black
Power
Input voltage 100 - 240 V
Features
Output current 3.25 A
Brand compatibility Lenovo
Power supply type Indoor
Output voltage 20 V
Purpose Notebook
Output power 65 W
Packaging content
Quantity per pack 1 pc(s)
Products specifications
Attribute name Attribute value
Input Frequency 50/60 Hz
Technical details
Product color Black
Power
Input voltage 100 - 240 V
Features
Output current 3.25 A
Brand compatibility Lenovo
Power supply type Indoor
Output voltage 20 V
Purpose Notebook
Output power 65 W