BTI 4X20E50574 power adapter/inverter Indoor 170 W Black
BTI 4X20E50574. Purpose: Notebook, Power supply type: Indoor, Output power: 170 W. Product color: Black
Manufacturer: BTI
SKU: 6005895
Manufacturer part number: 4X20E50574-BTI
GTIN: 0886734884532
Features
Output power 170 W
Output current 8.5 A
Brand compatibility Lenovo
Power supply type Indoor
Output voltage 20 V
Purpose Notebook
Features
Output power 170 W
Output current 8.5 A
Brand compatibility Lenovo
Power supply type Indoor
Output voltage 20 V