AddOn Networks LA65NS2-01-AA power adapter/inverter Indoor 65 W Black
AddOn Networks LA65NS2-01-AA. Purpose: Laptop, Power supply type: Indoor, Output power: 65 W. Product color: Black. Package width: 4" (101.6 mm), Package depth: 8" (203.2 mm), Package height: 2" (50.8 mm)
Manufacturer: AddOn Networks
SKU: 5293927
Manufacturer part number: LA65NS2-01-AA
GTIN: 0821455611821
This is a Dell® LA65NS2-01 compatible 65W 19.5V 3.34A laptop power adapter specifically designed for Dell® notebooks. Our power adapters are 100% tested and compatible with the intended systems.
Products specifications
Attribute name Attribute value
Technical details
Product color Black
Packaging data
Package width 4"
Package depth 8"
Package height 2"
Package weight 16 oz
Features
Brand compatibility Dell
Power supply type Indoor
Output voltage 19.5 V
Output power 65 W
Output current 3.34 A