AddOn Networks LA65NM170-AA power adapter/inverter Indoor 65 W Black
AddOn Networks LA65NM170-AA. Purpose: Notebook, Power supply type: Indoor, Output power: 65 W. Product color: Black. Quantity per pack: 1 pc(s)
Manufacturer: AddOn Networks
SKU: 5828765
Manufacturer part number: LA65NM170-AA
GTIN: 0821456456940
This is an Dell® LA65NM170 compatible 65W 20V at 3.25A laptop power adapter. Our power adapters are 100% tested and compatible with the intended systems.
Products specifications
Attribute name Attribute value
Technical details
Product color Black
Features
Output current 3.25 A
Brand compatibility DELL
Power supply type Indoor
Output voltage 20 V
Purpose Notebook
Output power 65 W