AddOn Networks ADLX45NCC3A-AA power cable
AddOn Networks ADLX45NCC3A-AA
Manufacturer: AddOn Networks
SKU: 5291672
Manufacturer part number: ADLX45NCC3A-AA
GTIN: 0821455861073
This is a Lenovo ADLX45NCC3A compatible 45W 20V 2.25A laptop power adapter specifically designed for Lenovo notebooks. Our power adapters are 100% tested and compatible with the intended systems.