AddOn Networks 4X20E53336-AA power adapter/inverter Indoor 65 W Black
AddOn Networks 4X20E53336-AA. Purpose: Laptop, Power supply type: Indoor, Output power: 65 W. Product color: Black. Width: 4.02" (102 mm), Depth: 7.99" (203 mm), Height: 2" (50.8 mm)
Manufacturer: AddOn Networks
SKU: 4177217
Manufacturer part number: 4X20E53336-AA
GTIN: 0821455153857
4X20E53336-AA is a Lenovo® compatible 65W 20V at 3.25A laptop power adapter specifically designed for Lenovo® notebooks. Our power adapters are 100% tested and compatible with the intended systems.
Products specifications
Attribute name Attribute value
Width 4.02"
Depth 7.99"
Height 2"
Weight 16 oz
Features
Output current 3.25 A
Power supply type Indoor
Output voltage 20 V
Output power 65 W