AddOn Networks 4X20E50558-AA power adapter/inverter Indoor 135 W Black
AddOn Networks 4X20E50558-AA. Purpose: Notebook, Power supply type: Indoor, Output power: 135 W. Product color: Black. Package width: 4" (101.6 mm), Package depth: 8" (203.2 mm), Package height: 2" (50.8 mm)
Manufacturer: AddOn Networks
SKU: 5754109
Manufacturer part number: 4X20E50558-AA
GTIN: 0821455613344
This is a Lenovo® 4X20E50558 compatible 135W 20V 6.75A laptop power adapter specifically designed for Lenovo® notebooks. Our power adapters are 100% tested and compatible with the intended systems.
Products specifications
Attribute name Attribute value
Technical details
Product color Black
Packaging data
Package width 4"
Package depth 8"
Package height 2"
Package weight 16 oz
Features
Output current 6.75 A
Brand compatibility Lenovo
Power supply type Indoor
Output voltage 20 V
Purpose Notebook
Output power 135 W