Lind Electronics PL1250-2009 power adapter/inverter Black
Lind Electronics PL1250-2009. Output voltage: 12 V, Output current: 5 A, Compatibility: Planar XP15SSA LCD TV, LA15, XP15SSA LCD TV, PT1500M, PT1500MU, PT1501M, PT1501MU, PT150M,.... Product color: Black. Package dimensions (W x D x H): 5 x 2.4 x 1.25"
Manufacturer: Lind Electronics
SKU: 2517709
Manufacturer part number: PL1250-2009
Products specifications
Attribute name Attribute value
Package dimensions (W x D x H) 5 x 2.4 x 1.25"
Technical details
Product color Black
Features
Output voltage 12 V
Output current 5 A